Main fundraiser photo

Basketbal droom in Amerika

Donation protected
Na jaren lang trainen, doorzetten en nooit opgeven komt mijn droom steeds dichterbij:
Mijn studie en basketbal voortzetten in Amerika.
Maar om deze droom te verwezenlijken heb ik heel hard jullie hulp nodig!

MIJN VERHAAL
Ik ben Bram van Rooij, 15 jaar oud en fanatiek basketbalspeler. Ik woon samen met mijn moeder, broertje en zusje in Woudrichem, Noord Brabant. Mijn basisschooltijd heb ik op de BS Oudendijk gezeten en volg nu mijn laatste jaar Mavo op het Altena College in Sleeuwijk. Ik hoop hier dit jaar mijn examen te halen.
Van kleins af aan ben ik fanatiek bezig met sport. Na voetbal en tennis ben ik op mijn 12de begonnen met basketbal bij BC Waldric, een lokale club in Woudrichem. Hier heb ik 1 jaar gespeeld, en ben daarna naar de club Virtus in Werkendam gegaan. Bij deze club ontstond mijn grote liefde voor basketbal.


HEROES ACADEMY
Tijdens een Charlon Kloof basketbalkamp in Utrecht ben ik in contact gekomen met internationaal basketballer Charlon Kloof (uitkomend voor het Nederlandse team). Na het kamp ontving ik een prijs voor meest potentiële basketballer. Hier begon mijn grote avontuur, ook al zag ik zelf echt nog niet in dat ik ver kon komen. 


Charlon heeft mij geholpen om in contact te komen met de Heroes academy in Den Bosch. Dit is een professionele club op eredivisie niveau.
Ook hier kreeg ik het gevoel dat ik gewaardeerd werd. Ik heb het 1e jaar bij zowel Virtus als Heroes gespeeld maar het tweede jaar mocht ik als volwaardige speler aansluiten bij het team in Den Bosch.


MIJN DROOM
Maar mijn droom gaat verder... Mijn grootste droom is om mijn basketbal carrière voort te zetten in Amerika. Ik ben nu 15 jaar en zit momenteel in mijn examenjaar. Dit betekent natuurlijk veel studeren, wat ik voor en na mijn trainingen elke dag doe. 
 
Ik hoop mijn examen te halen om daarna in Amerika op een high school verder te studeren en mijn skills voor basketbal verder door te ontwikkelen.

Ik ben, als het allemaal lukt met de financiering, aangenomen op de Woodstock Academy in de staat Connecticut. Ik zal hier in ieder geval een jaar willen gaan studeren en elke dag bezig zijn met basketbal. Het is een boardingschool, wat wil zeggen dat ik een jaar lang op campus woon, studeer en basketbal speel. Als het goed gaat en ik het kan betalen zou ik heel graag in Amerika Highschool af willen maken (dit is 3 jaar) om vervolgens naar University te kunnen (en een kans maken om bij het NBA te mogen spelen!).


WAAROM DONEREN?
Om dit voor elkaar te krijgen zijn we heel hard aan het sparen. Ik ga als ik mijn examens heb afgerond naast mijn dagelijkse trainingen ook werken om zoveel mogelijk geld bij elkaar te krijgen voor mijn avontuur.

Wat zijn de kosten die ik nog bij elkaar moet verzamelen?
Resterende studiekosten: 6500,- Euro
Vluchten (met kerst ook op en neer): 1500,- Euro
Visum: 650,- Euro
Dit is een totaalbedrag van 8650,- Euro.

Ik zal de komende tijd een blog bijhouden op mijn website. Ook op insta ben ik te volgen! Als je het leuk vindt om mijn avonturen te volgen neem gerust een kijkje. Ook kun je je email-adres achterlaten op mijn site zodat je je in kunt schrijven voor de nieuwsbrief!

HOE KUNT U MIJ HELPEN?
Door op de 'Nu doneren' knop te klikken en door mijn oproep te delen via socials helpt u mij op weg naar mijn grote avontuur!

U kunt ook een donatie doen via mijn website.

SPONSORING
Heeft u als bedrijf interesse om mij te sponsoren? Ga naar mijn website en vul het contactformulier in. Ik zal zo snel mogelijk contact opnemen zodat we samen kunnen kijken naar wat ik voor jullie kan betekenen!


❤️ Heel erg bedankt voor jullie steun :)

Groetjes Bram!
Donate

Donations 

    Donate

    Organizer

    Bram van Rooij
    Organizer

    Your easy, powerful, and trusted home for help

    • Easy

      Donate quickly and easily

    • Powerful

      Send help right to the people and causes you care about

    • Trusted

      Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee