- F
- M

Bakfiets voor revalidatie Mabel
0% complete
€5,855 raised of €5.5K
172 donations
Mabel heeft in haar korte leven al extreem veel meegemaakt en helaas zijn wij er nog lang niet. Mabel is geboren met een geboorte gewicht van 455 gram en heeft daardoor gezondheids- en ontwikkelings problemen. Mabel loopt extreem achter in haar ontwikkeling en is 24/7 afhankelijk van sondevoeding. Hierdoor kan Mabel niet naar een reguliere opvang bij ons in de buurt maar moet noodgedwongen naar een medisch kinderdagverblijf 9.5 km van huis.
Na onderzoeken in het AMC zijn ze er achter gekomen dat de aanleg en rijping in Mabel haar hersenen niet is gegaan zoals hoort. Mabel heeft hierdoor extreme ontwikkelings problemen en problemen met de spierspanning. Ze heeft een te hoge spierspanning in haar benen en armen en een te lage spierspanning in haar romp en mond gebied. Door deze klachten moet zij beginnen aan een heel lang revalidatie traject.
Het revalidatie centrum is bijna 10 kilometer bij de opvang vandaan. Ik begin 1 september aan mijn opleiding verpleegkundigen voor de toekomst van Mabel en mij. Hierdoor ben ik 4 dagen in de week van huis weg voor werk en school. Op deze dagen kan ik haar zelf niet tussen de opvang en revalidatie heen en weer vervoeren met de auto. Gelukkig kan haar vader Folkert haar deze dagen wel ophalen en brengen alleen lopen wij tegen een groot probleem aan, hij heeft geen rijbewijs. De opvang is niet goed bereikbaar met het OV.
Door alles wat er het afgelopen ander half jaar is gebeurd met Mabel ben ik niet instaat geweest om te kunnen werken omdat ik 24/7 thuis medische zorg leverde. Wij hebben al gekeken naar een tweedehands elektrische fiets die Mabel en haar medische spullen zou kunnen vervoeren. We kwamen er snel achter dat dit niet mogelijk was met een normale elektrische fiets omdat Mabel goed ondersteund moet worden is dit niet mogelijk met een normale fiets. Een elektrische bakfiets biedt daarom de uitkomst: zowel dat Mabel er goed ondersteund in kan zitten als dat alle medische spullen mee kunnen.
De papa van Mabel zit ook zelf nog op school en moet dit tussen zijn scriptie en colleges door doen waardoor hij snel van a naar b moet komen. Dit is de reden dat wij gaan voor een elektrische bakfiets.
Kan je ons niet financieel steunen dan zou je ons ons kunnen steunen door onze pagina te delen met vrienden en familie of te delen op je social media pagina's.
Organizer
Alicia Richardson
Organizer


