Buurman komt naar Breda! Help je mee?

  • A
  • H
99 donors
0% complete

€7,223 raised of €15K

Buurman komt naar Breda! Help je mee?

Donation protected
BOUW MEE AAN EEN CIRCULAIRE BOUWMARKT EN HOUTWERKPLAATS IN BREDA!

Wij zijn Ruth en Joost van Buurman, jullie nieuwe circulaire bouwmarkt en educatieve werkplaats in Breda. Wil jij je bouwmaterialen duurzaam kopen? Of leren om met duurzame materialen zelf een meubel of wall art te maken? Andere circulaire 'doeners' uit de stad te ontmoeten? Help ons mee om Buurman succesvol te starten!




WAT IS BUURMAN?

Buurman is een circulaire bouwmarkt en houtwerkplaats met vestigingen in Rotterdam, Utrecht, Antwerpen, Arnhem Nijmegen & Amsterdam. En het is tijd om Buurman naar het zuiden van het land te halen.

Buurman staat voor lokaal hergebruik. In plaats van het storten, verbranden of laagwaardig recyclen van ‘afval’, geven we restmaterialen een nieuw leven via onze winkel en werkplaats. Met een bouwmarkt vol hergebruikte materialen (focus op hout), afkomstig van bouwplaatsen, musea, houthandels, sloop en meer. Een werkplaats waar zowel particulieren als zakelijke groepen terecht kunnen voor workshops, cursussen en teambuilding. Want wie zelf iets bouwt, bouwt aan een betere wereld.


WAAROM EEN BUURMAN IN BREDA

Buurman verzamelt en verwerkt gebruikte materialen uit de regio. Hout en andere bouwmaterialen krijgen een plek in onze winkel, zodat jij er weer iets moois van kunt maken. Zo zorgen we er samen voor dat waardevolle grondstoffen niet de stad verlaten en in de verbrandingsovens terechtkomen! Niet alleen beter voor je portemonnee, maar ook beter voor het milieu.

In onze houtwerkplaats leer je zelf of met je team meubels maken van hergebruikt hout. Volg een cursus, workshop of plan een teamuitje. Altijd circulair!

VAN MILITAIRE LOODS NAAR CIRCULAIRE BOUWMARKT

Fantastisch nieuws: want wij zitten met Buurman in de oude Hubo aan de Beverweg in Breda. Een super toffe plek die perfect past bij ons, maar waar veel aan moet gebeuren. Afgelopen maanden hebben we al veel werk kunnen verzetten maar we zijn er nog niet.

Op 15 mei gooien we namelijk onze deuren open, maar daar moet nog een hoop voor gebeuren. En daar hebben we jullie bij nodig.

HOE KUN JE BIJDRAGEN?

Met deze crowdfunding willen we €15.000 ophalen. Daarmee kunnen we een belangrijke stap zetten in de ontwikkeling van onze houtwerkplaats en circulaire bouwmarkt. Dit geld gaat direct naar de inrichting van de werkplaats en winkel, het ophalen van lokale restmaterialen en kunnen we de workshops en cursussen organiseren.

Bouw jij met ons mee? Super fijn! Je kunt op verschillende manieren doneren:

Buurman Supporter:
  • Vrije donatie: voor ieders portemonnee
  • €50 euro: de meebouwer, je help ons goed op weg
  • €100 euro: de gulle Buur, net die extra stap
  • €200 euro of meer: de bouwheld, geen woorden voor :)

Wat krijg je terug?
  • Het blije gevoel dat jij dit mede mogelijk hebt gemaakt
  • Je bent elke dag welkom om te zien wat jou bedrag mogelijk heeft gemaakt

Vind je het leuk om op een andere manier mee te helpen aan Buurman Breda? Neem dan zeker contact met ons op!

AJETO!


Organizer

Buurman Breda
Organizer
Breda

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee