Fiets Cees en Flight Case

  • T
  • W
34 donors
0% complete

€1,274 raised of €5.7K

Fiets Cees en Flight Case

Donation protected

100 jaar geleden werd de langste Tour de France ooit gereden: 5745km (tegenwoordig is de lengte tussen de 3300 en 3500 km).
Dit jaar ben ik 70 jaar geworden.
Ik wil die 1926-editie van de Tour daarom in 70 dagen gaan fietsen. Op 30 april a.s. zal de burgemeester van Evian-les-bains het startschot lossen voor mijn avontuurlijke tocht die langs alle grenzen van Frankrijk voert. Op de dag dat de 'echte' Tour van 2026 in Parijs aankomt ( 26 juli) hoop ik ook in Parijs te arriveren.
Inclusief 18 rust- cq reservedagen ben ik 88 dagen van huis.
De kosten daarvan schat ik op € 9000-€ 10000 (eenvoudige hotels en voldoende eten). Een deel van die kosten hoop ik via crowdfunding binnen te halen. Het streefbedrag is € 5745,-
Van ieder donatie die ik ontvang stort ik 35% in een cultureel project van MAN||CO bewegingstheater . Dit theater gezelschap, waar ik een aantal jaren met heel veel plezier gewerkt heb, vervoert haar dure technische spullen nog steeds in kartonnen dozen: Flightcases zijn dringend nodig. Met jullie steun, steun je dus niet alleen mijn fietstocht maar ook MAN||CO bij de aanschaf van flightcases. DAAROM: doneer voor FIETS CEES & FLIGHT CEES.

Je kunt mijn tocht vanaf 30 april volgen op Facebook en op Polarsteps.
En als ik het tot in Parijs kom, heb ik voor de donateurs eind augustus een verrassing in petto.

Organizer

  • Sports
  • Donation protected

Your easy, powerful, and trusted home for help

  • Easy

    Donate quickly and easily

  • Powerful

    Send help right to the people and causes you care about

  • Trusted

    Your donation is protected by the GoFundMe Giving Guarantee