Hauptbild des Spendenaufrufs

Brand Voorstraat 388

Spende geschützt
In de nacht van 20 februari 2022 is op de Voorstraat 388 ook wel ‘drie-acht-acht’ genoemd een grote brand ontstaan. Stijn en Lotte waren op dat moment thuis en hebben de vlammenzee moeten trotseren om te kunnen ontsnappen uit de woning,met brandwonden als gevolg.
De brand is begonnen in de keuken en de kamers van de Tristan en Jelle zijn bijna helemaal gesmolten.


De woning is onbewoonbaar. Stijn is er onder omstandigheden goed vanaf gekomen, maar helaas wel met brandwonden. Op de hele verdieping van de keuken zijn spullen verloren gegaan. Door omstandigheden is er geen verzekering en moeten de jongens alles zelf bekostigen.
De jongens moeten opnieuw beginnen en veel spullen vervangen. Dit zal enige kosten met zich mee dragen daarom willen we graag een xxxx bedrag voor hen ophalen. Hiermee kunnen wij ze helpen om dit hoofdstuk af te sluiten.

Je kan Jelle en Tristan kennen van het Magazijn en Stijn van Luca. Misschien ben je wel eens bij hen thuis geweest voor een biertje of een feestje.

Graag vragen we jullie om de jongens weer op weg te helpen met een donatie!

bijgevoegd zijn nog wat video’s, foto’s en het AD artikel voor meer informatie

Bedankt!
Namens de vrienden van 388








Organisator

Colin Van Der Net
Organisator

Deine einfache, effektive und sichere Anlaufstelle für Hilfe

  • Einfach

    Schnell und einfach spenden

  • Effektiv

    Unterstütze Menschen und Zwecke, die dir am Herzen liegen

  • Sicher

    Deine Spende ist durch die Spendengarantie von GoFundMe geschützt