Hauptbild des Spendenaufrufs

De Tandemtocht Tegen Hersenvliesontsteking

Spende geschützt
Hallo allemaal, wij zijn Jens Kooijman en Tommie de Vries
wij zijn leerlingen van het Stedelijk Gymnasium Haarlem en wij zijn 17 jaar oud.

Voor ons profielwerkstuk maken we een documentaire over een tandemtocht door Nederland, waarbij we langs alle provinciehoofdsteden fietsen om bewustwording te creëren en geld op te halen voor de strijd tegen hersenvliesontsteking. Dit doen we voor de ItsMe Foundation, een organisatie die zich inzet voor voorlichting en bewustwording over deze ernstige ziekte.

Eén van ons heeft zelf hersenvliesontsteking gehad, waardoor dit onderwerp ons persoonlijk raakt. Tijdens de tocht interviewen we huisartsen, jongeren en voorbijgangers en delen we ons verhaal via social media. We laten zien hoe jongeren op een persoonlijke, creatieve manier impact kunnen maken. Ons doel is niet alleen om geld in te zamelen, maar vooral om mensen bewust te maken van de gevaren van hersenvliesontsteking en het belang van vroege herkenning.

We hopen met deze documentaire anderen te inspireren, gesprekken op gang te brengen en bij te dragen aan een grotere bekendheid van deze ziekte. Door sport, media en persoonlijke motivatie te combineren, willen we laten zien wat jongeren kunnen betekenen voor een groter maatschappelijk doel.



Spenden

Spenden 

    Spenden

    Organisator und Spendenbegünstigter

    Jens Kooijman
    Organisator
    Haarlem
    Martijn Kooijman
    Spendenbegünstigte

    Deine einfache, effektive und sichere Anlaufstelle für Hilfe

    • Einfach

      Schnell und einfach spenden

    • Effektiv

      Unterstütze Menschen und Zwecke, die dir am Herzen liegen

    • Sicher

      Deine Spende ist durch die Spendengarantie von GoFundMe geschützt