Jamie zeilt de oceaan over!

Photo de la campagne Jamie zeilt de oceaan over!, 1 sur 3Photo de la campagne Jamie zeilt de oceaan over!, 1 sur 3

  • I
127 donateurs
Image principale de la collecte
0% complete

3 578 € récoltés sur 15 k €

‌

Jamie zeilt de oceaan over!

Jamie zeilt de oceaan over!

0% complete

3 578 € récoltés sur 15 k €

127 dons
Don protégé
Hoi, ik ben Jamie, 14 jaar oud. Ik hou van klimmen, musicals, theater en alles wat daartussen zit. Ik volg theaterlessen bij Meeuw Jonge Theatermakers en klim bij Mountain Network in Leeuwarden. Dit jaar speel ik ook mee in een kerstmusical bij De Lawei in Drachten!
Mijn droom is om een half jaar over de oceaan te zeilen. Die kans krijg ik bij School at Sea!

Samen met 36 andere jongeren ga ik een echte driemaster besturen. We varen naar het Caribisch gebied en weer terug, en onderweg stoppen we om expedities te doen, andere culturen te ontdekken en ervaringen uit te wisselen. Ik leer tijdens de reis navigeren, wacht lopen en het schip besturen, en ga steeds meer verantwoordelijkheid dragen. Ook leer ik samenwerken, doorzetten en problemen oplossen. Het wordt een groot avontuur waarbij ik veel nieuwe dingen ga leren.

Ondertussen blijf ik gewoon mijn havo-lessen volgen op afstand. Zo laat ik zien dat ik goed kan plannen en deze uitdaging echt aankan.

De reis kost €30.000, en ik ben hard bezig om dit zelf bij elkaar te krijgen. Ik zet me er helemaal voor in!

Wilt u mij helpen om mijn droom werkelijkheid te maken?

meer weten? Neem een kijkje op mijn website! https://jamieatsea.nl/
Donner

‌
‌‌
‌
‌‌
‌
‌‌
‌
‌‌
‌
‌‌

Organisateur et bénéficiaire

Photo de profil de Jamie De vries
Jamie De vries
Organisateur
Drachten
Photo de profil de Eliana Magna
Eliana Magna
Bénéficiaire

Votre plateforme d'entraide à la fois conviviale, efficace et sécurisée

  • Conviviale

    Le processus de don est simple et rapide.

  • Efficace

    Vous soutenez directement les personnes et les causes qui vous tiennent à cœur.

  • Sécurisée

    Votre don est protégé par la garantie des dons GoFundMe