Ndihmoni Ambren e vogel

Une jame Fatjona jame nena e 2 femijeve djali 5 vjece dhe goca afersisht 3 vjece kure linda gocen ishte shume mire pasi kalonin ditet dhe 2 muajt e para goces filloje tu i dal disa pulla te. Kuqe me ngjyra te tjt dhe ne fakte nuk e mora srzh pasi me thonin njerzit se do i kaloje pore kure pashe ajo sa vinte dhe hapesh ne fytyre para 2 javesh pashe qe i kishte dale poshte synit dhe ke buza dhe fillije goca tu qajte kure e pashe e cova me urgjenc ne tiran dhe doktoresha me dha nje flet per me i be rezonancen te cilen shteti nuk ma merte gocen persiper pasi eshte moshe e vogel dhe u detyrova me e cu ke privati pasi per pagesen e rezonances me kane ndimuare gocat e nje grupi pasi rastin e goces e kam perhape kudo
Sote i cova doktoreshes prgj e rezonances e cila me tha qe ne shqiperi nuk ka kure per kete hemangiom pasi kjo eahte shume e rradh dhe ka avancu me u perhape dhe munde ti mari syrin dh me vone munde te avancoje ne melci
Ndaj ju lutem me gjith shpirt me ndimoni te coje gocen ne Ilati pasi atje ak mjek per kete lloj hemangiome te cilen munde tja heqin goces ju lutem me ndimoni

Donations

 • Adelina Sadiku 
  • $20 
  • 1 mo
 • Elona Lopari 
  • $20 
  • 1 mo
 • Alketa Kapurani 
  • $50 
  • 1 mo

Organizer

Emanuela Manko 
Organizer
Staten Island, NY
 • #1 fundraising platform

  More people start fundraisers on GoFundMe than on any other platform. Learn more

 • GoFundMe Guarantee

  In the rare case something isn’t right, we will work with you to determine if misuse occurred. Learn more

 • Expert advice, 24/7

  Contact us with your questions and we’ll answer, day or night. Learn more